Po ztrátě milovaného psa se Steve Greig cítil zdrceně. Měsíce ubíhaly a Steve se postupně vyrovnával se smrtí svého čtyřnohého kamaráda. Po vyrovnání se Steve rozhodl, že by mohl dalšímu pejskovi darovat jeho lásku a přístřeší. Ale ne obyčejnému pejskovi. Proto zašel do jednoho z útulku v coloradském Denveru a vybíral si „psa, který je nejmíň vhodný k adopci“, tedy myšleno psa, který už je trochu starší. Postupem času se začal počet čtyřnohých mazlíčků a k dnešnímu dni je Steve adoptivní otec deseti starých pejsků.

Jeho Instagram sčítá přibližně 480 tisíc sledujících. Díky této velké zodpovědnosti Steve stává každý den v pět hodin ráno, aby mohl připravit snídani pro své kamarády. Proč vstává tak brzy? Protože každý pes má rozdílnou gramáž jídla kvůli dietě. Jeho každodenní časový plán se skládá z procházení se psy v parku, schůzek s veterinářem a tak dále. Ale nejvíce ho dokáže za celý den potěšit, když se svými kamarády může na chvilku hrát.

Kdykoli si sednu, nebo lehnu do pozice, která je psovi přijatelná, tak se na mě obvykle vrhnou tři až čtyři psy, aby si se mnou mohli hrát.“ Píše Steve na svém Instagramovém účtě. Naše redakce přináší několik fotografií Stevovi obrovské rodiny. Přeji příjemnou zábavu při prohlížení. 🙂

Po ztrátě milovaného psa se Steve cítil zdrceně.

1

„Uběhl měsíc, dva a já jsem se stále cítil hrozně.“ Popisuje Steve.

2

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ->

Mohlo by vás zajímat