Na světě je spousta druhů psů a přestože se může většina z nich zdát jako přívětivá a mírumilovná, jsou mezi nimi veliké rozdíly. Každý pes není vhodný jako domácí mazlíček. Z drtivé většiny vždy závisí na výchově a prostředí, ve kterém je pes vychováván. Pakliže se však najde špatný páníček, který ve psech nebude pěstovat lásku, ale pouhou agresivitu, dokáží se spojit pudy se vztekem a dá tak vzniknout nezvladatelný zabiják.

Podívejte se na následující seznam 5 údajně nejnebezpečnějších plemen. Budeme rádi, když nám do komentářů napíšete vlastní zkušenosti a názory. Děkujeme.

5) Bulmastif

Velký pes, který budí respekt. Jeho normální váha často přesahuje až 100 kg. Trénink je velice důležitý a  je třeba udržet tohoto psa nanejvýše poslušného. Bulmastif je především pes hlídací, takže má od přírody přirozeně agresivní temperament.

Bullmastiff

4) Dobrman

Dobrman patří mezi velice oblíbeného psa u  policie a hlídacích složek. Může být velmi agresivní na lidi, které nezná. Na svého páníčka je velice fixován a chová k němu velikou oddanost. Jejich váha a síla z nich však dělá psy, kteří můžou být velice nebezpeční. Na svědomí mají již několik životů.

Dobrman

Mohlo by vás zajímat