Shanyna Isom (29) je ale živým důkazem toho, že se tělo může celkem snadno a rychle pobláznit a rozhodnout se, že prsty jsou vlastně i na hlavě a tak by se nehtová tkáň vlastně měla správně objevit i tam. Může to znít legračně, ale vlastně to až taková sranda není a doktoři z baltimorské nemocnice John Hopkins Medical Center si se záhadně nemocnou ženou nevědí rady.
Jisté je jen to, že onemocněla po dostala alergickou reakci na steroidy v jejích lécích na astma. Ať se ale lékaři ze zmiňované nemocnice snažili sebevíc, najít všechny souvislosti se jim doposud nepodařilo a tak jim nezbývá nic jiného, než zůstat u léčení příznaků s tím, že ke kořenům, tedy příčině nemoci se dostanou až… časem.
Shanyna Isom
Pro Shanyn to ale znamená nemálo nepříjemností. Krom toho, že se musí každý den vyrovnávat s vlastním znetvořením, musí také hradit svou lékařskou péči, protože jde o léčbu, kterou pojišťovna nehradí. Žena se tak topí v těžkých a hlubokých dluzích, které dosahují asi k pěti milionům korun. Naštěstí má ale aspoň dobré přátele, kteří pro ni uspořádali sbírku, se kterou by snad jednou mohla dluh uhradit.
Shanyna Isom2

Mohlo by vás zajímat